AlzharaAlzhara Who cares?

Over

Berichten (209)

022 dag(en) geledenXellosXellos
Najlepszego. ;)
03 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (3 maand(en) geleden) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
03 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (4 maand(en) geleden) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
04 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (4 maand(en) geleden) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
04 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (4 maand(en) geleden) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.

Bekijk meer berichten

Alzhara

Details

Bekijk meerAfbeeldingen (123)

max_factory lineage_ii kamael busujima_takamaki ncsoftmegahouse nendoroid good_smile_company hagane_no_renkinjutsushi edward_elric nendoron maruhige g.e.m. attm softbank_creative nyarlathotep aisora_manta haiyore!_nyaruko-san_w nishibu_hidetoshi

Bekijk meerFavoriete afbeeldingen (90)

nendoroid capcom saber_lion type_moon good_smile_company fate/tiger_colosseum nendoron kawagoe_hiromitsumegahouse digimon_adventure g.e.m. toei_animation hongou_akiyoshi garurumon ishida_yamato

Bekijk meerFavorieten (41)

Bekijk meerVrienden (45)

Bekijk meerClubs (17)