AlzharaAlzhara Who cares?

Over

Berichten (208)

02 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (2 maand(en) geleden) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
02 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (2 maand(en) geleden) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
02 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (2 maand(en) geleden) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
02 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (2 maand(en) geleden) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
08 maand(en) geledenMaoMao
Alzhara (8 maand(en) geleden) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

Bekijk meer berichten

Alzhara

Details

Bekijk meerAfbeeldingen (122)

hatsune_miku banpresto sq crypton_future_media good_smile_racingalter dizzy yagyuu_toshiyuki guilty_gear_xx_Λ_core

Bekijk meerFavoriete afbeeldingen (90)

marvel nendoroid good_smile_company nendoron itou_reiichi orita_wataru koguma_shimon iron_man_mark_vii senki_zesshou_symphogear kazanari_tsubasa the_avengersnendoroid one_piece good_smile_company bandai shueisha nendoron oda_eiichiro chibi-arts kodansha toei_animation shirahoshi megalo shirasaki_isao shingeki_no_kyojin isayama_hajime colossal_titan

Bekijk meerFavorieten (41)

Bekijk meerVrienden (44)

Bekijk meerClubs (17)